باید اعتراف کنم اینستاگرام جامعه هدف فوق العاده ای برای همه چیز داره حالا چه هدف تجاری باشه چه خاطره نویسی باشه! نمی دونم چرا هیچ وقت نتونستم به اینستاگرام به چشم یه وبلاگ نگاه کنم و توش بنویسم!

البته دروغ چرا چندبار تلاش کردم اما بی فایده بوده! شایدم تصمیم بگیرم یه روزی،خاطراتم رو هم تو وبلاگ بزارم هم اینستاگرام! 

البته این مورد بی تاثیر نیست که جامعه هدف وسیع همیشه درون خودش کلی نخاله داره و نظراتی که حاوی لودگی هست آدمُ دلسرد می کنه از نوشتن و ادامه مسیر

بگذریم 

امروز نقطه عطفی بود تو زندگی من 

برای اولین بار از خانوادم درخواست کردم برای پیشرفت کارم بهم کمک مالی کنن و در کمال ناباوری تا یه حدی قبول کردن 

من برای کارم زحمت کشیدم سرمایه جمع کردم استارت زدم اما خیلی ناراحت می شدم اگر به خاطر کمبود منبع مالی با شکست مواجه می شد

امیدوارم این کمک باعث پیشرفت کاریم بشه و نه خودمُ نا امید کنم نه اونا رو

در ضمن این کمک مالی انقدر مبلغش کمه که اگر اعلام کنم بهم می خندین اما برای الانم لازمه!

پی نوشت:نظرتون درباره اینستاگرام چیه؟می تونه جایی باشه برای خاطره نویسی و بلاگر شدن؟ 

نمیشه رسمی‌ نباشه؟!

خاطره نویسی اینستاگرامی!

کنم ,اینستاگرام ,مالی ,باشه ,یه ,هدف ,خاطره نویسی ,جامعه هدف ,کمک مالی ,این کمک ,اما خیلی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ قاصدک 24 چاپ مهرسام اثاث کشی گلچین جدیدترین منابع در اینترنت جدیدترین سوالات بتن ساز و بتن ریز درجه ۳ cosmeticshop مرکز تدریس و آموزش خصوصی زبان های خارجی وبلاگ گز شاهکار بیماری های چشم دفتر وکالت ستارخان +وکیل در ستارخان +وکیل ومدرس حقوق خانواده